Pozrite si naše prvé video a aj vy pochopíte, že rozumieme tomu, čo prežívate a vieme, že nič nie je jednoduché. Preto sme tu pre Vás. Podávame Vám pomocnú ruku na ceste ku kráse, sebaistote a spokojnej rodine.

"Existuje len jedno jediné najúžasnejšie dieťa na svete a   každá mama ho má".

Naše deti sú úžasné a my z nich vychovávame budúcu pýchu sveta. Materstvo je krásne a bolestné zároveň.

Natočením online kurzu "Život s diastázou" chceme prispieť k vašemu krásnemu a menej bolestnému materstvu.

Viem, čo prežívate. Som mama dvoch detí, sama mám popôrodnú diastázu. Preto viem ako k vašim problémom pristupovať cielene, správne a zodpovedne.

Mgr. Radka Šefferová, fyzioterapeutka

Bc. Veronika Pavlíková, majiteľka Fyzio Family:

 

"Som 15 rokov fyzioterapeuta, manželka a mama, s manželom máme štyroch synov. S diastázou sa osobne, na vlastnom tele stretávam už dvanásty rok. Som rada, že vznikol takýto kurz, kde vás moja kolegyňa Radka Šefferová rad radom oboznámi a najmä dôkladne naučí ako správne cvičiť ak zistíte, že máte diastázu. Cviky sú navrhnuté tak, aby ste sa pri nich aj po ich cvičení, cítili skvelo.
Keďže som sa v tomto kurze spolupodieľala aj na príprave cvikov, a zároveň som robila modelku, garantujem vám, že tieto cviky sú vybrané tak, aby boli z odborného hľadiska správne, z ľudského hľadiska precítené a hlavne jednoduché a účinné.
15 minútová zostava je výborným pomocníkom, ktorú odporúčam ako prevenciu. Nezabudnite si však dôkladne precvičiť výučbovú časť, kde Radka prechádza postupne všetkými cvikmi a kde vám dá veľa rád, ktoré využijete nielen pri tejto 15 minútovke, ale aj v každodennom živote.
Sama pravidelne cvičím každý deň, 15 minút, a tak udržiavam diastázu uzatvorenú, cítim sa výborne a môžem robiť čo ma teší, môžem napĺňať miesto manželky, spokojnej mamy a nadšenej fyzioterapeutky.
Kurz Život s diastázou je výborným prostriedkom, ako si môžete uľahčiť a zlepšiť kvalitu osobného aj rodinného života".

 

Čo je to diastáza?

Diastáza je rozostup priameho brušného svalstva. Dochádza k nemu počas tehotenstva, kedy sa maternica zväčšuje, aby vytvorila miesto pre bábätko. Ak sa svaly nevrátia po pôrode späť, do pôvodnej polohy, vzniká diagnóza brušná diastáza.

 Samovyšetrenie diastázy

Ukážky z kurzu

Cviky 1. mesiac - KNIHA

Cviky 2. mesiac - SED NA ZEMI

Cviky 3. mesiac - MEDVEĎ

      Dá sa diastázy zbaviť?

Pravidelným cvičením a osvojením si každodenných bežných pohybových stereotypov sa diastáza dá uzatvoriť. Nie je to nič náročné, postupne sa spolu dokážeme prepracovať všetkými tromi levelmi cvičenia a tak dosiahnuť krajšie, pevnejšie bruško a predchádzať aj iným problémom, napríklad bolestiam chrbtice, hlavy a nepravidelnej menštruácii.

Život s diastázou sme vytvorili nielen s ohľadom na Vaše časové možnosti, no aj na Váš finančný rozpočet.

 

Kurz bol navrhnutý tak, že aj keď sa po čase k nemu opäť vrátite, informácie a cviky budú pre vás stále aktuálne.

Život s diastázou vám pomôže diastázu uzatvoriť a udržať uzatvorenú. Budete mať pekné, pevné bruško, hravo zvládnete denné činnosti. Budete sebavedomejšie, spokojnejšie.

Šťastná mama = šťastné dieťa.

Keďže samé sme mamy, záleží nám na svete, v ktorom budú žiť naše deti. Matka tvorí budúcnosť svojich detí.. Preto sa sústredíme na vašu spokojnosť a sebaistotu, ktorú vám uzatvorená diastáza dá.

Skutočne len 15 minút?

Áno. Cvičenie vám, mamičkám ani nemôže zabrať viac času. Jednoducho zohľadňujeme to, že ste unavené a máte doma malého/ malých človiečikov, o ktorých sa musíte starať. Všetky vieme koľko času môžeme z celého dňa obetovať samé sebe. Cvičenia sú preto vytvorené tak, aby ste sa ich jednoducho naučili naspamäť a celé cvičenie vám nezabralo viac ako štvrťhodinku.

 

Kurz je jednorázovou investíciou.

Je to zlomková cena oproti osobným kurzom, kde sa jedna hodina rovná

20€.

 

Cena online Kurzu